Rocznica Pierwszej Komunii Świętej 2017

Każda rocznica to okazja do radości, ale też do zrobienia rachunku sumienia z minionego już roku. Rocznice są nam potrzebne, uświadamiają nam, że nie jesteśmy sami, że nie żyjemy dla siebie, ale przede wszystkim dla Boga. W naszej parafii 4 czerwca świętowaliśmy Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej trójki naszych dzieci, które przed rokiem po raz pierwszy przyjęły do swego serca Chrystusa w małej, białej hostii.

Ten rok był dla naszych dzieci rokiem przyjaźni z Chrystusem, a Msza Święta 4 czerwca była sprawowana w ich intencji i z ich pełnym uczestnictwem. Filip czytał pierwsze czytanie, Adrian pięknie odśpiewał psalm, a Karolina odczytała modlitwę wiernych. Wspólnie też przyszli do ołtarza w procesji z darami.
Cieszymy się, że nasze dzieci mogą w pełni uczestniczyć we Mszy Świętej i karmić się Ciałem Jezusa - Komunią Świętą. W imieniu Karoliny, Adriana, Filipa wraz z ich rodzicami dziękujemy naszemu proboszczowi Księdzu Mateuszowi za modlitwę i przygotowanie do tego ważnego święta, grupie śpiewającej za jak zawsze piękną oprawę muzyczna i naszym parafianom za uczestnictwo i wspólną modlitwę. Serdeczne Bóg zapłać!

W. Ś.    

 

Attach9293 20170623 195424