Uroczystość Zesłania Ducha Świętego rok C – 9 czerwca 2019 r.

Opublikowano: wtorek, 11 czerwiec 2019 Drukuj E-mail

1.    Msze św. w tym tygodniu: w poniedziałek o 11.30, w czwartek o 20.00, w sobotę o 18.00, w niedzielę o 9.00 i 11.30. W tym tygodniu w środę i piątek nie ma Mszy św.
2.    Jutro święto Matki Kościoła. Nie jest to święto obowiązkowe, ale wszystkich chętnych zapraszam na Mszę św.
3.    W czwartek 13 czerwca parafialne czuwanie fatimskie. O 20.00 różaniec fatimski, bezpośrednio po nim Msza św. Naszej modlitwie będzie przewodniczył i homilię wygłosi pierwszy proboszcz naszej parafii – Ks. Józef Bodziony.
4.    Dziękuję bardzo za ośmioletnią posługę w Barku Pani Teresce i wszystkim tym którzy jej pomagali. Dziękuję wszystkim, którzy w tym roku się angażowali, przygotowywali obiady, piekli ciasta lub po prostu uczestniczyli w barkowych spotkaniach. Od tego tygodnia posługę w Barku rozpoczyna nowa ekipa. W związku z tym bardzo proszę o zabranie do domu naczyń.
5.    Dzisiaj zapraszamy na kawę i świeży sok z pomarańczy do Barku.

Odsłony: 3